Czym się zajmujemy?


Super Transport

Przewóz osób i towarów. Podejmujemy się realizacji niestandardowych zleceń. Świadczymy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej.

Kontakt          Mapa Strony

O firmie

Usługi transportowe, holowanie lawetą

Funkcjonowanie naszej firmy oparliśmy o wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w branży transportowej i motoryzacyjnej. Dzięki temu świadczone przez nas usługi realizowane są na sprawdzonym, wysokim poziomie.


Sprzęt

Korzystamy ze sprawdzonych i niezawodnych maszyn i narzędzi co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą umożliwia nam świadczenie wysokiej jakości usług.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


Laweta

Holujemy i zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych DOSTAWCZYCH ORAZ CIĘŻAROWYCH, maszyn budowlanych, przemysłowych, transportem lub przewozem wózków widłowych na lawecie oraz innych do 10 TON. Posiadamy lawety z HDS - em co umożliwia nam załadunek różnego rodzaju materiałów budowlanych i przemysłowych nie tylko na paletach - następnie przewóz i rozładunek.


Transport

Przewóz osób, transport towarowy, przeprowadzki

Wynajem autobusów i minibusów

Wynajem autobusów i minibusów

Prócz usług z zakresu przewozu osób i transportu towarowego świadczymy także usługi wynajmu autobusów oraz minibusów. W ofercie posiadamy zarówno autokary jak również miejsze busy. Obsługujemy zarówno imprezy okolicznościowe tj. śluby jak również większe zlecenia na dłuższych trasach.

Wynajem wózków widłowych i usługi wózkami widłowymi wraz z transportem

Wynajem wózków widłowych wraz z transportem

Super Transport świadczy także usługi wózkami widłowymi oraz wynajem wózków widłowych wraz z transportem. W ofercie znajdują się zarówno małe jak i duże wózki widłowe. Posiadamy własny transport, którym dostarczymy i odbierzemy wynajmowany wózek z wyznaczonej lokalizacji. Prowadzimy usługi wózkami widłowymi do rozładowania oraz załadowania wszystkiego co jest konieczne.Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 790 514 545.